(Estem actualitzant l'equip del curs 20-21)

Josep Sanz

Titular

Vicenç Barceló

Director

Joan Verdés

Cap del Departament d'Animació Pastoral

Elena Martínez

Cap d'estudis de l'Etapa Tres-Set

Marga Carreras

Cap d'estudis de l'Etapa 8-11

Robert Vilella

Cap d'estudis d'ESO i docent de Ciències i Matemàtiques

Judith Pla

Cap d'estudis de Batxillerat i especialista Matemàtiques

Jordi Canal

Administració

Silvia López

Tutora P3 A

Maria Ribas

Tutora P3 B

Meritxell Sánchez

Tutora P3 C

Anna Torres

Tutora P3 D

Cristina Mora

Tutora de P4 A

Neus Marí

Tutora P4 B

Olga Garcia

Tutora P4 C

Isabel Esteban

Tutora P4 D

Laura Bertran

Tutora P4 A (suplent)

Cèlia Cabrera

Tutora P5 A

Montse Vilanova

Tutora P5 B

Anabel Miguel

Tutora P5 C

Gemma Escriche

Tutora P5 D

Marta Vergé

Tutora 1r EP D

María Lorente

Tutora 1r EP B

Elisabet Brasó

Tutora 1r EP C

M. José Pifarré

Tutora 2n EP A

Sandra Soler

Tutora 2n EP B

Santi Arbusà

Tutor 2n EP C

Cristina Culell

Tutora 2n EP D

Encarna Jutgla

Tutora 3r EP A

Mireia Torras

Tutora 3r EP B

Mireia Llovet

Tutora 3r EP C

Arnau Vilella

Especialista Educació física

Juanjo Soriano

Tutor 4t EP A

Maria Lourdes Mora

Tutora 4t EP B

Maria Cayuela

Tutora 4t EP C

Jesús Cubero

Tutor 4t EP D

Sílvia González

Tutora 5è EP A

Anna Maronda

Tutora 5è EP B

Albert Prades

Tutor 5è EP C

Paula Miras

Tutora 5è EP D

Núria Cucurella

Tutora 6è EP A

Joan Pallarès

Tutor 6è EP B

Olga Salarich

Tutora 6è EP C

Òscar Calle

Tutor 6è EP D

Roser Ferrer

Tutora 1r ESO A i especialista en Dibuix Tècnic i Cultura Audiovisual

Albert Martínez

Especialista Química

Gemma Reverter

Tutora 1r ESO B

Núria Pedraza

Tutora 1r ESO C

Anna Riba

Tutora 2n ESO A i docent de llengües, humanitats i socials

Javier Riquelme

Tutor 2n ESO B

Gemma Tórmez

Tutora 2n ESO C

Josep Lluís Campillo

Tutor 3r ESO A i docent de Socials

Eduard Vázquez

Tutor 3r ESO C i especialista Castellà

Pep Perpinyà

Tutor 3r ESO C

Oriol Ràfols

Tutor 4t ESO A i especialista Filosofia i Religió

Rafael Banegas

Tutor 4t ESO B

Judit Figuerola

Tutora 4t ESO C i especialista Català i Francès

Joan Esteban

Tutor 1r Batxillerat A i especialista Física

Roger Vilarrúbia

Tutor 2n Batxillerat B i especialista Història

Anna Clavaguera

Tutora 2n Batxillerat A i especialista Biologia

Pere Parés

Tutor 1r Batxillerat B i especialista Anglès

Maria Puche

Docent música Espai Cultura

Rosa M. Abad

Monitora de menjador

Cristina Albert

Administració

Martina Albir

Docent Matemàtiques i Tecnologia

Anna Álvarez

Especialista Anglès

María Belén Álvarez Garrell

Monitora de menjador

Angels Angla

Coordinadora de menjador

Anna Aranda

Especialista Educació Física

Lorena Badia

Especialista de Música

Anabel Berbel

Monitora de menjador

Gemma Bosch

Monitora de menjador

Marta Canals Romero

Especilista de Religió

Rebeca Cangas

Secretaria

Ignacio Cantos

Especialista Educació Física

Josep Cara

Manteniment

Montse Cobo

Biblioteca i Monitora de menjador

Rosa Maria Cortés

Docent música Espai Cultura

Laura Dauden

Docent anglès i reforç Espai Cultura

Clàudia Díaz

Monitora de menjador

Léo Donato

Docent música Espai Cultura

Eva M. Egea

Reforç

Marc Elias

Tutor 3r EP D

Guillem Feito

Especialista Educació Física

Andrea Fernández

Tutora 3r ESO B

Judith Fernández

Monitora de menjador

Anna Ferrando

Consergeria matins

Mercè Fitó

Dep. psicologia i docent Economia

Isabel Gil

Monitora de menjador

Verónica Gómez

Monitora de menjador

Judit Gomez

Monitora de menjador

Katty González

Monitora de menjador

Gero González

Monitora de menjador

Carles David Grau Garcia

Docent anglès Espai Cultura

Joaquina Guisado

Monitora de menjador

Elvira Guisado

Monitora de menjador

Roser Guitert

Especialista Català, Matemàtiques i Religió

María Hurtado

Monitora de menjador

Elisa Lay

Monitora de menjador

Laura Llamas

Reforç

Lluís Llaquet

Equip de Comunicació i docent de Religió i Anglès

Maria Laura Llorens

Docent teatre Espai Cultura

Cristina López

Especialista Anglès i monitora de menjador

Elizabeth Lynch

Docent anglès Espai Cultura & Directora Dual Diploma Program

Manuela Márquez

Monitora de menjador

Joan Martínez

Especialista Competència Digital

Maricarmen Mena

Responsable menjador i Consergeria tardes

Carolina Meseguer

Especialista Anglès

Verónica Montiel

Docent Espai Cultura

José Moruno Arena

Docent Tecnologia Espai Cultura

Imma Muncunill

Mestra de suport de Parvulari

Patricia Nnadi

Monitora de menjador

Elizabet O'Hare

Especialista Anglès

Montse Ocaña

Monitora de menjador

Clàudia Olivella

Monitora de menjador

Neus Palacios

Monitora de menjador

Dolors Payán

Monitora de menjador

Maria Poblet

Monitora de menjador

Estefania Polar

Monitora de menjador

Maria Jesús Portela

Monitora de menjador

Glòria Pujol

Tutora 1r Batxillerat A i Especialista Català

Ingrid Rajadell

Monitora de menjador

Ariadna Rins

Psicòloga

Maite Rodríguez

Monitora de menjador

Núria Rofín

Comunicació i Biblioteca

Elisabeth Romero

Monitora de menjador

Anna Ruhí

Orientadora psicopedagògica

Anna Saborit

Tutora 1r EP A

Miguel Ángel Sánchez

Secretaria i suport tècnic

Maria Santos

Monitora de menjador

Anna Serra

Monitora de menjador

Zaida Sillah

Monitora de menjador

Lucía Silva

Docent anglès Espai Cultura

Thais Soler

Docent Tecnologia Secundària i Espai Cultura

Tati Tena

Monitora de menjador

Susana Vaya

Monitora de menjador

Mireia Vàzquez

Especialista Anglès

Eleanor Wenden

Docent anglès Espai Cultura
  • Consell escolar

    COMPOSICIÓ DEL CONSELL ESCOLAR DEL CENTRE

    Director

    Vicenç Barceló Cabañeros

    Representants de la titularitat:

    Josep Sanz Vela
    Shinto Thomas Pullikatil

    Representants dels professors:

    Roser Ferrer Puigdomènech
    Judith Pla Franquet
    Guillem Feito Sabatés
    Sílvia López Martínez
    Suplent: Elena Martínez López

    Representants dels pares i mares d'alumnes:

    Ricardo Blasco Fuente
    Elisabet Gómez Quesada
    Montserrat Ermi i Rosell
    Anna Quintana Compte
    Suplent: Albert Huguet Pàmies 

    Representants dels alumnes:

    ​Maria Vidal Martínez
    Nerea Molina Esteve

    Suplent: Alice Guisset Bettens

    Representant del personal d'administració i serveis:

    Anna Ferrando Bramona
    Suplent: Miguel A. Sánchez Martín